Zažijte aktivní dovolenou bez starostí

Chystáte se na hory, k moři, nebo snad do rozkvetlých nížin na cyklostezku? Ať už vyrážíte na dovolenou kamkoliv, rozhodně byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Vyplatí se! Proč?

Sportujte bezpečně! Zvolte ERGO

Protože si ušetříte spoustu starostí. Cestovní pojištění se vztahuje i na rekreační a další běžné sporty. Pokud jste vyznavači adrenalinových a extrémních aktivit, nemusíte zoufat. Stačí se připojistit, musí vás zajímat seznam rizikových sportů. V obou případech vsaďte na Ergo, protože tato pojišťovna patří mezi experty na pojištění adrenalinových a extrémních sportů, budete v dobrých rukou. Cestovní pojištění se vyplatí sjednat i v případě, že nehodláte sportovat. Během pobytu v zahraničí vás může ledascos překvapit, bez pojistky i za vlastní hloupost zaplatíte hodně peněz, a ty nervy…

Výhodná kombinace

Spoléhat na to, že se nic nestane, se rozhodně nevyplatí. Stačí, aby člověka rozbolel zub a problém je na světě. ERGO pojišťovna má v základní ceně cestovního pojištění celou řadu položek, na které se vztahuje cestovní pojištění. Namátkou je to například zubní ošetření, léčebné výlohy a asistenční služby, repatriace do ČR a mnoho dalšího. Zkrátka: dnešní doba je plná shonu, proč si dělat další zbytečné vrásky, když nemusíte? Stačí se pojistit a rázem máte na svých bedrech o mnoho méně starostí.

Nenechte nic náhodě!

Mezi připojištění, která se vyplatí zvážit, se řadí pojištění odpovědnosti. O co se jedná? Zjednodušeně řečeno, je to tzv. „pojištění na blbost“. Pojistka se vztahuje na odpovědnost osoby za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná. V případě, že si pojištění odpovědnosti zřídíte u ERGO, budete mít pojištěnou celou rodinu. Vybírat můžete z více variant. Pojištění odpovědnosti může být uzavřeno na různě vysoké pojistné částky. Konkrétně na 3, 5, 7, nebo 10 milionů korun. Jak to vidíte? Budete v případě nutnosti platit ze svého, nebo se raději pojistíte?

Poznámka: Tento článek je komerční.

 

Tento příspěvek byl přečten181 krát!