Za luxusním odpočinkem na Karlštejn!

Dříve byl Karlštejn nejdůležitějším hradem v zemi, protože střežil královské poklady a poskytoval zázemí pro odpočinek císaře Karla IV. I když už obě funkce dávno neplní, svou krásu neztratil. I dnes se Karlštejn majestátně tyčí nad údolím řeky Berounky. Když potřebujete načerpat nové síly, vyrazte právě sem. Odpočívat budete ve velkém stylu. Užijete si relax v prostorách, které zde stály ještě dříve než samotný hrad!

Stylový luxus v blízkosti hradu

Ještě dříve než hrad stál na břehu řeky mlýn a najdete ho zde i dnes. Jenže už se v něm nemele mouka, ale ubytovávají se v něm hosté. Z mlýna byl vybudován luxusní hotel Karlštejn. Je oblíbený zejména u těch, kdo touží po odpočinku, mají rádi wellness a rádi si vyrazí na výlet do přírody. Hotel se dokonce pyšní hned 3 tituly Svatební místo roku.

Stylové pokoje a parádní relax

Hotel nabízí ubytování u Karlštejna v celkem 21 pokojích, všechny jsou nekuřácké, ve všech je pokrytí wi-fi a určitě vás nadchnou stylovým vybavením.

Mezi top patří pokoje The Best Room HER & HIS. Jsou přímo propojeny s koupelnou, k jejich výbavě patří SMART LED TV s 3D, Nespresso kávovar a další prvky, které vám zpříjemní pobyt

Hotel je připraven i na rodiče s dětmi. Pro ně je k dispozici Pokoj Královny Elišky, k jeho výbavě patří postýlka pro dítě do 3 let. Nadchnou vás i další prostory hotelu a také jeho okolí. Zajděte si do restaurace, specializuje se na rybí kuchyni. Nové síly načerpáte v místním relaxačním centru, k dispozici vám bude finská sauna – víte, že saunování prodlužuje život? Více na toto téma zde. Nachází se zde také Whirlpool a fitness centrum.

Aktivní odpočinek v okolí

Součástí hotelového komplexu je ostrov s grilem a party stanem, romantický altánek a domácí Zoo. Nedaleko je golfové hřiště. Kromě hradu se v okolí hotelu Karlštejn nachází celá řada atraktivních turistických cílů. Nedaleko jsou například nádherné Lomy Amerika. Kdy vyrazíte za královským odpočinkem vy?

Poznámka: Tento článek je komerční.

Tento příspěvek byl přečten259 krát!

Facebookrss
Facebook