Kam na dovolenou v roce 2014?

Hlavní prázdniny se kvapem blíží a řada z vás už určitě přemýšlí, kam vyrazit na dovolenou. Možností je samozřejmě soustu a záleží samozřejmě nejen na zájmech a požadavcích každé rodiny či jedince, ale samozřejmě i na finančních možnostech.

Poznávací zájezdy pro aktivní dovolenou

Pokud vás zrovna nebaví polehávat na přeplněných plážích a dáváte spíše přednost aktivní dovolené, pak určitě volte poznávací zájezdy, jež dokonale naplní vaše očekávání. Nejenže strávíte příjemnou dovolenou aktivním odpočinkem, ale navíc dokonale poznáte vybrané lokality. Velice oblíbená jsou zejména hlavní velkoměsta Evropy, z těch nejvíce populárních vedou Londýn, Paříž, Řím, Benátky či Vídeň. Nicméně můžete zavítat i do vzdálenějších míst naší zeměkoule a prohlédnout si pamětihodnosti USA či Egypta. Poznávací zájezdy nemají věkové ani jiné limity, jsou tedy ideální dovolenou pro každého.

Za zdravím do termálních lázní

Termální lázně

Termální lázně jsou ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Máte-li rádi dovolenou, kde si hlavně odpočinete od každodenního shonu a navíc uděláte něco pro vaše zdraví, pak navštivte termální lázně. Současná nabídka je opravdu široká a výběr pestrý, nemusíte se tedy ve vašich požadavcích nikterak omezovat.

Oblíbenými českými lázněmi jsou například:

  • největší moravské Lázně Luhačovice, které se zaměřují se na léčbu dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybový aparát.
  • Lázně Poděbrady, jež se zaměřují zejména na onemocnění oběhového systému.

Využít můžete ale také unikátní mořské lázně v Rožnově pod Radhoštěm či navštívit lázeňské objekty u našich sousedů v Maďarsku či na Slovensku.

Na levnou dovolenou k moři

Díky absenci moře v naší republice, stále více Čechů v létě míří k moři. Ceny těchto zájezdů se v posledních letech velice snížily, proto strávit dovolenou u moře, je nyní dostupnější širší oblasti klientů. K levným a zároveň oblíbeným dovoleným u moře patří např. Itálie autobusem či Chorvatsko autem.

 

Pozn. Tento článek je komerční.

Tento příspěvek byl přečten1218 krát!

Facebookrss
Facebook