Hotel Energetic Rožnov pod Radhoštěm – recenze

Wellness Resort Energetic

Wellness Resort Energetic

Ve Wellness Resort Energetic v Rožnově pod Radhoštěm jsme v roce 2013  strávili úžasných 5 dní a dodnes tuto dovolenou považuji za jednu z nejlepších, které jsem kdy v České republice zažila. Perfektní bylo nejen ubytování, ale také služby hotelu, o krásách a možnostech výletů v Rožnově nemluvě. Pokud uvažujete, kde letos strávíte letní dovolenou, pak z vlastní zkušenosti mohu hotel Energetic v Rožnově pod Radhoštěm rozhodně doporučit, protože v tomto případě jsou 4 hvězdičky, kterými se hotel pyšní, skutečně na místě.

 

Ubytování v hotelu Energetic:

Ubytovaní jsme byli ve velice luxusním a prostorném apartmánu. Jednalo se de-facto o dva pokoje, které bylo možné pomocí dveří rozdělit či uzavřít. K dispozici jsme tedy měli nejen 2 ložnice, ale také 2 koupelny a 3 balkony. Vybavení bylo více jak komfortní, čisté a útulné. Opravdu jedno z nejluxusnějších ubytování, které jsem v rámci České republiky mohla posuzovat a to nejen z oblasti ubytování, ale i nabízených wellness služeb.

 

 

Služby a vybavení wellness hotelu Energetic:

Hotel disponuje vlastním wellness centrem s bazénem, saunou a whirpoolem. Přímo do wellness centra jsme mohli pohodlně sjet výtahem, který se nacházel na chodbě u našeho apartmánu. Mohli jsme si tedy na sebe vzít pouze župany, aniž bychom kohokoliv pobuřovali. Jednoduše jsme vystoupili přímo ve wellness zóně. Z dalších služeb nám byly k dispozici masáže, hotelové fitness, pink-ponk či prostorný dětský koutek. Vše v naprosto perfektním stavu, evidentně hotel prošel rekonstrukcí. Ostatně v době naší dovolené se zde aktivně přistavovalo, zřejmě šlo o novou halu. 

Jídlo ve wellness hotelu Energetic:

Hotel  Energetic - jídelnaJídelna v hotelu Energetic v Rožnově pod Radhoštěm byla velice prostorná a krásně zařízená. Skvěle bylo řešeno i prosklení, takže jsme se během snídaní a večeří mohli kochat krajinou. V době pobytu jsme v hotelu měli zaplacenou polopenzi a zde bych měla jen maličkou výtku a to k velikosti porcí.

Jídlo bylo velice chutné i pestré, snídaně byly formou švédských stolů, večeře pak byla řešena výběrem ze 2 jídel, které jsme si objednávali den předem. U večeře byl předkrm a hlavní chod, pak desert. Nicméně porce byly zejména pro mužskou část skutečně malé.

Tipy na výlety v Rožnově pod Radhoštěm:

Hotel Energetic má ideální polohu, leží blízko hlavního náměstí – centra Rožnova pod Radhoštěm. Pokud tedy nechcete celý den se nechat hýčkat procedurami či pobytem ve wellness centru, máte skvělou příležitost navštívit hlavní “tahouny” Rožnova a ochutnat místní speciality, jakými je bezesporu například valašský frgál. Přímo od hotelu navíc jezdí vláček, který vás doveze až k Valašskému muzeu v přírodě

Nebýt v Rožnově a nenavštívit sochu Radegasta, to by byl také hřích. Stejně tak, jako místní kolibu Kordulku. A pokud by vám počasí nepřálo, můžete strávit příjemný den v Tatra muzeu Kopřivnice, stejně tak, jako my.

Valašské muzeum v přírodě

Valašské muzeum v přírodě poskytuje návštěvníkům skutečně nevšední pohled na to, jak naši předkové před desítkami let žili.

Muzeum Tatra v Kopřivnici

Socha Radegasta

K soše Radegasta a Jurkovičově vile se můžete nechat vyvést lanovkou, což je určitě příjemné zpestření vašeho pobytu v Rožnově pod Radhoštěm.

Informace:

Wellness hotel Energetic****

Rekreační 1037
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon: recepce +420 571 667 600
                                +420 725 931 594
Fax: +420 571 629 200
E-mail: recepce@hotel-energetic.cz

WWW: http://www.hotel-energetic.cz/

Tento příspěvek byl přečten843 krát!

  • Ubytování:
  • Služby:
  • Jídlo:
  • Prostředí:
  • Personál:
  • Služby:
  • Celkový dojem:
4.9
Sending
User Review
0 (0 votes)
Facebookrss
Facebook