Hledáte odpočinek? Vydejte se do lázní Bad Füssing

Víte, že jen kousek od našich hranic se nachází jedno z nejoblíbenějších evropských lázeňských středisek? V lázních Bad Füssing, které se nacházejí zhruba 30 km jižně od známého dolnobavorského města Pasova, nabízejí lázeňským hostům tři jedinečné termální prameny, které vyvěrají do více jak stovky bazénů sloužícím k léčebným i relaxačním účelům. 

Mezi ty nejznámější bazénové komplexy patří Therme I, Europatherme a Johannesbad. Samozřejmostí je také výborné zázemí, které doslova vybízí k relaxaci a odpočinku při léčebných kúrách.

Lázně Bad Füssing – z Prahy co by kamenem dohodil

lázně Bad Füssing

lázně Bad Füssing vás nadchnou

Lázně Bad Füssing, které byly založeny již roku 1938, se nacházejí na hranicích mezi Německem a Rakouskem a z Prahy vám cesta dlouhá necelých 260 kilometrů nebude trvat déle než 4 hodiny. Lázeňské středisko disponuje téměř 15 000 lůžky, které jsou umístěny jak v hotelech, tak i apartmánech a penzionech.

Hlavní rozvoj lázně zaznamenaly po druhé světové válce, kdy pro německé turisty se možnost relaxace v českých lázeňských komplexech, jako jsou Mariánské Lázně či Karlovy Vary, staly nedostupnými. Velký rozmach pak pro Bad Füssing znamenalo objevení dalších léčebných pramenů a zprovoznění celé řady rekreačních zařízení.

Lázně Bad Füssing prospívají celému organismu

Dnes je Bad Füssing celosvětově proslulým lázeňským střediskem, které leží uprostřed nejoblíbenější evropské lázeňské oblasti v Dolním Bavorsku. Prameny mají vysoký obsah síry a neutrální pH faktor, skvěle se proto osvědčují při léčbě problémů se svaly a páteří, poruchám metabolismu, léčbě revmatismu či gynekologických obtížích.

 

 

Poznámka: Obrázek byl použit z webu http://www.zajezdypoevrope.estranky.cz/

Tento příspěvek byl přečten369 krát!

Facebookrss
Facebook