Tip na výhodné a komfortní ubytování v Praze

Hotel Belveder

Hotel Belveder

Naše hlavní město Praha se pravidelně drží mezi 25 nejoblíbenějšími městy světa. Vloni ji dokonce patřilo krásné 5. místo. Rozhodně stojí za to sem alespoň na pár dní vyrazit a pokochat se krásou historických památek, užít si tajemná zákoutí, navštívit muzea a mnoho dalších míst. Plánujete výlet do Prahy, ale děsí vás vysoké ceny místních hotelů? S naším tipem máte po starostech. Našli jsme hotel, ve kterém se můžete ubytovat levně třeba s celou rodinou a získáte k tomu ještě několik výhod!

Téměř v srdci matičky Prahy – a za výhodnou cenu

Naším tipem pro vás je 4* Belvedere hotel Holešovice, který se řadí mezi velmi komfortní a přitom opravdu levné hotely v Praze. Hotel se nachází na Letné, což je skvělý výchozí bod pro podnikání výletů po Praze. Nedaleko odsud se nachází symbol města – Pražský Hrad, dále také Národní technické muzeum, Galerie moderního umění a další. Jistě vás potěší, že nejbližší stanice metra Vltavská se nachází pouhých 5 minut chůze od hotelu. Stačí tedy koupit jízdenky a můžete vyrazit do kteréhokoliv kouta Prahy.

 

Zvýhodněné balíčky pro rodiny

Hotel Belveder

Hotel Belveder

V hotelu je k dispozici celkem 151 moderních pokojů. Příjemné je, že některé jsou speciálně přizpůsobené pro invalidní hosty a nachází se zde i pokoje pro alergiky. Hotel se snaží vyjít turistům maximálně vstříc, takže pro ně pravidelně připravuje i zvýhodněné balíčky. Jde o například balíček, ve kterém získáte ubytování na 1 noc v dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji se snídaní a jako bonus dostanete vstupné pro pražské ZOO. K tomu navíc i mapu ZOO i mapu Prahy. Plánování vašich dalších výletů jistě zpříjemní fakt, že na pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi internetové připojení. Pokud hledáte další tipy na místa, která v Praze a okolí navštívit, určitě vám přijde vhod tato rubrika. Neváhejte tedy, využijte možnost výhodného ubytování na Praze 7 a vydejte se poznávat krásy našeho hlavního města!  

 

 

 

 

Pozn. Toto je komerční článek  

Tento příspěvek byl přečten927 krát!