Informace, rady i tipy na dovolenou a výlety
Recenze
Krásy hradů a zámků
Facebook
Twitter

Jak zabavit děti při procházce Prahou? Pomůže vám nový zábavný průvodce!

Chystáte se na návštěvu Prahy a berete s sebou i děti? Pokud máte neblahé tušení, že dítka příliš dlouho nevydrží ve střehu a začnou zlobit, pořiďte si nevšedního průvodce Hravá Praha, který napsala Andrea Konieczná na základě zkušeností s vlastními ratolestmi.

Nevšední publikace budí zájem

Autorka průvodce Hravá Praha je vášnivá cestovatelka, která společně se svou rodinou ráda poznává nová místa. A protože ji záleží na tom, aby si výlety užili také její synové, přizpůsobila jim program tím, že do něj zahrnula zábavné rébusy, hlavolamy a hádanky. Dětem se poznávání památek novou formou velmi zalíbilo a přispěli také několika vlastními nápady.

Projekt Hravá Praha vznikl ve spolupráci s lidmi z Prague City Tourism, kterým se nápad na netradičního průvodce okamžitě zalíbil. Společnými silami vybrali nekrásnější pamětihodnosti a dali dohromady poutavé texty. Průvodce se setkal s pozitivním hodnocením turistů a autorka Andrea Konieczná uvažuje nad rozšířením.

 

Publikace je plná povedených fotografií, kvůli kterým se tvorba mírně protáhla. Čekání na příhodné počasí se však rozhodně vyplatilo. Na celkem 35 kartách jsou zajímavé informace o dané památce a tři úkoly pro děti. Za úspěšné splnění dostanou samolepku s motivem památky (mohou si ji nalepit na kartu). Balení obsahuje také mapku s vyznačenými památkami.

Památky na dosah ruky

Ubytování v centru metropole není levná záležitost, ale příjemné není ani dlouhé dojíždění za památkami přes celé město. Proto volte ubytování Praha uvážlivě a vyberte si takové, které vám nabídne dobrou cenu, dostatečný komfort a dobrou dopravní dostupnost.

Za zmínku stojí například penzion Praha s názvem Rezidence Topolová. Nachází se na Praze 10, jen pět minut od stanice metra Skalka. K památkám se dostanete poměrně rychle a peníze, které ušetříte za ubytování, můžete utratit za zážitky.

Poznámka: Tento článek je komerční.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *