Aktivní dovolená? Vyrazte do Švýcarska nebo Černé hory!

Pokud chcete dovolenou strávit aktivně, máme pro vás hned dva zajímavé tipy, kam můžete vyrazit. Ideálními zeměmi pro trávení aktivní dovolené je právě Švýcarsko nebo Černá hora. V tomto článku najdete hned několik zajímavých tipů, kam vyrazit a užít si nezapomenutelnou dovolenou.

Ve Švýcarsku rozhodně není draho

I když se říká, že je Švýcarsko velmi drahá země, o dovolené zde to rozhodně neplatí. Ceny za zájezdy Švýcarsko, na kterých si užijte i notnou dávku adrenalinu, totiž začínají již na 6 580 Kč! Aktivní dovolenou si užijete nejlépe ve švýcarských Alpách. Mnoho příležitostí k aktivitám dává oblíbené horské středisko St. Moritz (Svatý Mořic). V létě si zde můžete užívat kilometry turistických tras a vyrazit sem můžete také na kola. Při výletech si užijete nádherné scenérie horských masivů. Báječným zážitkem pro vás může být zdolávání ferrat ve Walliských Alpách. Pokud máte raději kola, měl by cílem vaší cesty být Švýcarský národní park s okouzlujícím údolím Innu. Průzračně čistá jezera pod horskými masivy vás prostě svou krásou dostanou.

Černá Hora – na kolech i na vodě

aktivni dovolena

Aktivní dovolená není pro lenochy.

Každé vodácké srdce musí při zmínce o Černé hoře zaplesat. Proč? Vyrazit totiž můžete na jedinečné vodácké dobrodružství a splout největší kaňon Evropy na řece Tara. Aktivní zájezdy Černá hora jsou připraveny i pro milovníky jízdy na kole. Dlouhé stoupáky i nekonečné sjezdy s úchvatnými scenériemi nabízí například pohoří Zlatibor, jedinečným zážitkem je také okružní jízda pohořím Durmitor. Vystoupat dokonce můžete i na jeho nejvyšší vrchol Bobotov kuk (2 523 m). Pohoří v Černé hoře vás překvapí svým divokým rázem spojeným s malebností rozlehlých pastvin a ledovcových jezer.

Nevyrážejte sami

Jestliže by vás lákalo se do těchto zemí vydat, rozhodně nespoléhejte jen sami na sebe, zvláště pokud vyrážíte poprvé. Můžete využít například poznávací zájezdy CK Kudrna. Ty jsou vždy dokonale naplánované tak, abyste zažili co možná nejvíce! Určitě si z bohaté nabídky vyberete.

 

Pozn. Tento článek je komerční.

Tento příspěvek byl přečten1189 krát!