Informace, rady i tipy na dovolenou a výlety
Recenze
Krásy hradů a zámků
Facebook
Twitter
wellness
Wellness je relax pro tělo i duši.

Wellness pobyty lákají nejen ženy, ale v poslední době i muže. Není nic lepšího než doma zabalit kufr a se svou drahou polovičkou vyrazit do wellness hotelu, ve kterém načerpáte síly do dalších dní a budete odpočatí do nastávajícího pracovního procesu.

Odpočinek ve dvou

Hotely nabízejí velice zajímavé pobytové programy pro dvojice. Jestli nevíte, jak využít volný víkend a přitom chcete udělat něco pro sebe, rozhodně byste se měli zaměřit na wellness. Takový pobyt ve dvou totiž není jen o relaxaci, neustálém máčení se ve vodních lázních, ale i o sportu. Některé hotelové komplexy mají k dispozici sportovní areály, které mohou bez problémů využívat návštěvníci buď za poplatek, nebo zdarma. Společně si tak můžete zajít na golf, minigolf, tenis, projížďku na kole, nebo využít některých adrenalinových sportů. Pobyty pro dva jsou totiž nejen společně strávenou dovolenou, odpočinkem, ale i chvílemi, kdy si uděláte čas opravdu jen na sebe.

I muži chtějí odpočívat

Pro některé muže je odpočinek něco zcela jiného, než pro ženy. I tak mají zájem zajít si na masáž, zaplavat, do vířivky nebo do sauny. Wellness pro muže je zaměřen jak na relaxační procedury, tak i na široké sportovní vyžití. V dnešní době můžeme často vidět partu kamarádů, kteří jedou jak odpočívat, tak sportovat, večer se zajdou společně pobavit do hotelových nebo blízkých barů. Věřte nebo ne, opravdu to takhle chodí. Wellness pro muže je stejně důležité, jako pro ženy.

Romantický víkend ve dvou

Romantický víkend můžete s partnerem či partnerkou strávit různě. Romantika znamená pravděpodobně pro každého z nás něco jiného. Někdo stojí o výlety na zámek, jiný zase o prostředí u vody, třeba ve stanu. I to může být romantické. Absolutní klasikou, kterou nikoho nezklamete je samozřejmě pobyt v lázních, kde můžete využít proceduru, která se Vám právě zamlouvá. Na wellness pobytech máte možnost ušetřit. A že nevíte jak? Stále častěji jsou navštěvovány v tomto směru slevové servery, které nabízejí pobyty pro dvojice v celé České republice a za příznivé ceny. Využijte takového pobytu a jeďte se pobavit, odpočinout si do nedalekých lázní.

Pozn. Tento článek je komerční.