Informace, rady i tipy na dovolenou a výlety
Recenze
Krásy hradů a zámků
Facebook
Twitter

Vyražte za zábavou do Šťastné země

Také se vaše děti nudí a vy nevíte, kam byste s nimi vyrazili? Hrady a zámky máte okoukané a chcete něco nového? Pak je čas na změnu – vítejte ve Šťastné zemi, zemi plné zábavy a dětských her.

Hurá na houpačky i na vzduchové trampolíny

tipy na výlet - Šťastná země
tipy na výlet – Šťastná země

 

Přírodní zábavný areál Šťastná země se nachází v Radvánovicích u Turnova a jedná se o rozsáhlý komplex plný dřevěných hradů, prolézaček, houpaček a dalších atrakcí, které udělají radost i těm nejmenším ratolestem. Tento přírodní areál vznikl v roce 2004 a kromě dřevěných herních prvků a obřích vzduchových trampolín se děti i dospělí mohou těšit na řadu dalších doprovodných programů.

geopark
geopark

V dolní části areálu mohou navštívit nově otevřený prožitkový geopark, který tvoří interaktivní stezku plnou dobrodružství. V areálu je možné se navíc občerstvit a v případě potřeby rozložit deku pod některý ze slámy vytvořených deštníků.

Šťastná země je ideálním místem pro strávení odpočinkového odpoledne s vašimi dětmi. Poznejte nové obzory zábavy a vydejte se tam.

 


Pozor
: tento areál nedoporučuji z vlastní zkušenosti navštěvovat v opravdu subtropickém vedru, protože zde není možnost se osvěžit. Myslím si, že vodní osvěžení by této jinak skvělé zábavě rozhodně přispělo. Ale třeba se do budoucna dočkáme i tohoto.

Informace ke Šťastné zemi

Web http://www.stastnazeme.cz Trampolíny
Adresa Radvánovice 11
511 01 Turnov
Otevírací doba 21.4.-31.9. – od 9:00 19:00
Ceník: 80,- Kč za osobu (děti, dospělí, důchodci)zdarma děti do 2 let
Občerstvení ano (kiosek s běžným rychlým občerstvením)
Zajímavosti  v areálu se platí tzv. čtyřlístkem (1 čt = 20,- Kč)
Psi ano – na vodítku a s košíkem
Vhodné pro malé děti a kojence ano

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *