Informace, rady i tipy na dovolenou a výlety
Recenze
Krásy hradů a zámků
Facebook
Twitter

Silvestr booking: Poslední volné pokoje v Praze!

Plánujete strávit konec roku v Praze? Láká vás zažít neopakovatelnou atmosféru silvestrovské noci v hlavním městě? Chcete odpočívat společně s lidmi na náměstí poslední vteřiny starého roku, bouchat petardy a oslavovat šampusem a polibky bezprostředně pod širým nebem? Rezervujte si azyl, v němž poté, co se půlnočních oslav dosytosti nabažíte, složíte hlavu.

Nutno říct, že už v této chvíli je s výběrem silvestrovských ubytovacích kapacit doslova „za pět minut dvanáct“. Pro opravdové romantiky je k dispozici hostel Praha, který je pro přespání po silvestrovské párty přímo ideální. Žádné velké nároky na luxus, ale za to teplé, pohodlné a bezpečné zázemí rezidence Topolová na Praze 10. Tomu se říká „trefa do černého“.

Za málo peněz hodně muziky

Levné ubytování Praha disponuje jedno-, dvou a třílůžkovými pokoji buňkovým způsobem. Sociální zařízení je společné pro dva pokoje zároveň. A jsou vybaveny postelemi (s úložným prostorem, včetně lůžkovin, polštářů a peřin), záclony a závěsy, skříněmi, některé pokoje jsou vybaveny nočními stolky a policemi, jiné jen policemi, na některých pokojích jsou i sklopné stolky, včetně židlí. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo.

Dopravní spojení MHD do centra nepřekročí půl hodiny. 50 metrů od objektu je autobusová zastávka Centrum Zahradní Město a 5 minut daleko je na metro Skalka. Silvestrovské veselí si tak v centru užít bez obav z toho, že byste měli problém s logistikou, museli lovit taxíky nebo šli pěšky někam na periferii.

 

Pro klidný spánek

Rezidence Topolová je multifunkčním zařízením. Kromě hostelu se dá ubytovat typově v penzionu, apartmánu, garsoniérách a bytech 1+1. Objekt cílí na soukromí a osobní bezpečí hostů, je hlídán bezpečnostní agenturou a zajišťuje i takové služby, jako je například úschovna cenných předmětů.

Nejlevnější ubytování v jednolůžkovém pokoji pro singles stojí 440 korun/noc.

Poznámka: Tento článek je komerční.