Informace, rady i tipy na dovolenou a výlety
Recenze
Krásy hradů a zámků
Facebook
Twitter

Jak naplánovat teambuilding v Praze? Základem je dobrý hotel i zábava

Firemní teambuildingy jsou skvělým způsobem, jak stmelit zaměstnance firmy nebo seznámit jednotlivé členy různých poboček. Naše hlavní město se tak stává častým místem k podobným firemním akcím, někdy se dokonce setkávají i zdejší pobočky s těmi zahraničními. V každém případě je třeba připravit pestrý program, který splní vše, co od teambuildingu očekáváte. Kam vzít zaměstnance firmy a jak by měla celá akce probíhat?

Nevynechejte historické centrum

Obzvláště zahraničním zaměstnancům nebo lidem, kteří se do Prahy tak často nedostanou, by nejspíš bylo líto jet do hlavního města, ale nic z něj nevidět. I když zrovna nebudete vymýšlet program v centru, zajistěte v něm alespoň dobré ubytování.

Pěkný hotel v centru Prahy určitě potěší každého, kdo se teambuildingu zúčastní. Pokud je cílem nejen zábava, ale i nějaký oficiálnější meeting, budou se nejspíš hodit i vhodné konferenční prostory.

Dobrou volbou je trochu formálnější úvod, někdy se teambuildingy využívají i k informování zaměstnanců o dalším směřování firmy a podobně. Pro tyto účely se hodí pronájem konferenčních prostor, ideálně v blízkosti ubytování nebo přímo v daném hotelu.

Piknik v parku nebo laser game? Proč ne

Co se týče zábavy, záleží na tom, jak moc akční má teambuilding být. Někdy postačí třeba jen společné posezení a dobré jídlo. Co třeba grilování? V Praze je hned několik veřejných míst, kde lze grilovat. Jedním z nich je park Parukářka.

Pěkný může být i společný piknik v některém z pražských parků. Ideálním místem mohou být třeba Riegrovy sady nebo třeba Letenské sady. Pokud hledáte něco luxusnějšího, hosty pobavte například restaurací s running sushi nebo něčím podobně netradičním.

Každý kolektiv však nejlépe stmelí spolupráce při některé z herních aktivit. V Praze je takových možností opravdu mnoho – například různé únikové hry, laser game, action park a další. Základem je, aby nenastaly dlouhé a nudné prostoje a teambuilding pak bude mít úspěch.

Pozn. Tento článek je komerční.