Informace, rady i tipy na dovolenou a výlety
Recenze
Krásy hradů a zámků
Facebook
Twitter

Dopřejte si wellness víkend – zn. co nejčastěji

Wellness víkendové pobyty se s rozmachem slevových portálů staly doslova hitem. Aby také ne. Žijeme v době, která nás tlačí žít v neustálém spěchu – potřebujeme rychle vydělat peníze, aby nám banka neprodala střechu nad hlavou, potřebujeme rychle odvést děti na kroužky, navařit, vyprat, uklidit. A tak to jde pořád dokola. Je však třeba alespoň na chvíli zpomalit a odpočinout si. A právě wellness je pro tyto účely k tomu jako dělaný.

Wellness byste si měli dopřát alespoň 2x do roka.

Slovo wellness bychom mohly nahradit synonymy blahobyt, zdraví či psychická pohoda. Právě proto se také wellness víkendové pobyty stávají jednou z příjemných forem, jak trávit váš volný čas. Koupele, masáže, vířivky a jiné procedury příznivě působí nejen na tělo, ale i na mysl a duši našeho těla a jsou skvělou prevencí vůči všemožným civilizačním chorobám.

Důležité je, abyste si příjemný odpočinek dopřávali více, jak 1x ročně. Při pravidelné relaxaci budete mnohem více zdravější, aktivnější a spokojenější, neboť se naučíte odpočívat a pečovat o sebe. Wellness víkend vás navíc bude stát maximálně 1 den dovolené (pokud zvolíte typ prodlouženého víkendu – tj. od pátku do neděle, který patří k nejčastějším typům wellnessu).

Kde je možné wellness pobyt pořídit

Wellness pobyty nabízí už celá řada hotelů a penzionů. Můžete dát na doporučení přátel či kamarádů anebo využít již zmiňované slevové portály, které často nabízejí velice zajímavé nabídky nejen v oblasti wellness pobytů. Navíc se slevovým portálem ušetříte velkou část peněz. K těm nejznámějším a nejprověřenějším patří např. Pepa.cz či Slevomat.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *