Informace, rady i tipy na dovolenou a výlety
Recenze
Krásy hradů a zámků
Facebook
Twitter

Cestovní pojištění a možnosti ochrany

cestovní pojištění
Pojištění zavazadel nepodceňujte.

Plánujete cestu do zahraničí? Pokud ano, jistě přemýšlíte o možnostech ochrany na vašich cestách. Dnes samozřejmě vycházejí vstříc všem cestovatelům pojišťovny, které nabídnout cestovní pojištění do zahraničí. Tedy pojistku určenou každému, kdo míří za naše hranice. Podívejme se proto, jak nás mohou pojišťovny ochránit, a to ať už si sjednáme cestovní pojištění do EU nebo se bude jednat o cestovní pojištění mimo EU. Obě možnosti jsou dnes k dispozici každému. Ještě připomeňme, že si je můžeme sjednat pohodlně online, prostřednictvím webu Porovnej24.cz.

Získejte pojištění léčebných výloh

Přesně tento typ pojistky je aktuálně považován jako základní varianta, která je dnes k dispozici. Obsahuje ji i to nejlevnější cestovní pojištění na trhu. Hodí se ve všech případech, kdy potřebujeme lékařské ošetření. To, stejně jako třeba operace a další zákroky můžeme mít zdarma. Dále ale může tato pojistka nabídnout i hrazení jakýchkoliv zdravotních transportů. Příkladem je cestovní pojištění na hory, kdy je třeba financovat třeba i transport do nemocnice. A do jaké výše bude vše hrazeno? Pokud sjednáváme cestovní pojištění online, je dobré hledět na výše pojistných limitů. Čím jsou vyšší, tím pro nás samozřejmě lépe.

Pojistěte také riziko různých škod

Způsobené škody nejsou nic příjemného. A to ať se jedná o ty, které vzniknou vám, nebo o ty, které způsobíte. I na ně můžete při sjednání pojistky myslet. Pokud se rozhodnete zřídit si nejlevnější cestovní pojištění online, i do malého státu jako je San Marino, myslete na to, že je dobré pojistit i svá zavazadla. Stejně tak doporučujeme také pojištění odpovědnosti. I to je jednou z variant, když srovnání cestovního pojištění provedete. A to vše ještě mohou doplnit různá připojištění, související třeba se zpožděním letu, nebo taková, která nabídnou praktické asistenční služby na cestách.